Data pager
Data pager
 
Data pager
Data pager
ما قصد داريم در زمينه مرمت و ساخت اقامتگاه جهت توانمند سازي روستاها فعاليت كنيم. با چه عنوان قادر به فعاليت هستيم؟
در موقع مهر نمودن صورت جلسات توسط مرجع صدور مجوز چه موارد و نکاتی را می بایست بررسی و دقت کرد؟ لطفا آموزش هایی که از بار حقوقی امور چه برای مراجع صدور پرونده و یا متقاضیان سازمانها نیاز هست را به طور ظریف و نکته ای در سایت قرار دهید ؟
ما قصد تشكيل يك انجمن ورزشي در سطح استان خراسان و يا شهرستان نيشابور داريم .آيا از طريق اين مرجع ميتوانيم اقدام كنيم ؟ البته آيين نامه اجرايي تاسيس رو مطالعه كردم فقط اگه ممكنه راهنمايي كنيد كه براي تشكيل و تاسيس اين انجمن يا سازمان بايد چطور اقدام كنم ؟
لطفا در مورد نقش سازمانهای مردم نهاد در مدیریت بحران توضیح ارایه نمایید.
می خواستم یک سازمان مردم نهاد برای ارتقای توانمندی مردم در زمینه هنر عکاسی ایجاد کنم . آیا این موضوع جزو فعالیت های سمن می تواند باشد. اقدامات لازم برای این کار چیست؟
برای دریافت پروانه فعالیت موسسه خیریه به فرمانداری مراجعه کردیم و اعلام شد برای تاسیس خیریه باید۱۵۰میلیون آورده اولیه داشته باشید ؟ آیاچنین قانونی هست؟
با ابلاغ آیین نامه جدید سازمانهای مردم نهاد ، تشکل هایی که با آیین نامه قبلی تشکیل شده اند ،چه وضعیتی پیدا می کنند ؟ آیا آیین نامه جدید محدودیت ایجاد می کند؟
اگر سازمانی در عرصه بین المللی فعالیت کند ، آیا می تواند نام سازمان را با نام لاتین قرار بدهد ؟
سلام حداقل تعداد اعضای هیئت مدیره در سازمان های مردم نهاد چند نفر است ؟
در یک سازمان مردم نهادی که هدف توسعه اجتماعی در تمامی زمینه ها می باشد ، می بایست از کدام سازمان تخصصی مربوطه استعلام گردد ؟